EcoUse na Interclean Amsterdam 2022 profesjonalne targi sprzątania i higieny

 

Interclean Amsterdam 2022

Interclean Amsterdam w tym roku odbędzie się od 10 do 13 maja 2022 r. Kompleks targowy RAI Amsterdam zamieni się w stolicę czystości i higieny. To czterodniowa podróż w meandry przyszłościowego myślenia, miejsce wymiany doświadczeń z profesjonalistami z całego świata i najnowocześniejszych technologii branży profesjonalnego sprzątania.

Targi sprzątania i higieny

Interclean Amsterdam to profesjonalne targi sprzątania i higieny, które oferują najpełniejszy przegląd innowacyjnych produktów i rozwiązań funkcjonujących w różnych częściach globu.

Największe na świecie międzynarodowe targi branży sprzątającej organizowane są przez RAI Amsterdam. Zapewnią pełny przegląd nowości z branży i doskonały wgląd w globalny rozwój. Uczestnicy targów to najwyższej rangi profesjonaliści wszystkich głównych międzynarodowych producentów środków czystości, dystrybutorów i wykonawców usług sprzątania, a także decydenci z największych obiektów przemysłowych, handlowych, medycznych, instytucjonalnych, hotelarskich i gastronomicznych.

 

Interclean Amsterdam organizowane są od 1967 roku. Jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń targów jest konkurs na nowe maszyny, sprzęt i akcesoria czyszczące. Konkurs ma ogromny prestiż w branży i ogólnoświatowy wpływ komercyjny. Zdobycie nagrody Amsterdam Innovation Award jest najwyższym wyróżnieniem dla firm i innowatorów, a wszystkie nominacje do nagrody są postrzegane, jako wyznaczniki trendów w rozwoju produktów nowej generacji.

EcoUse na targah Interclean Amsterdam 2022

Dzięki uczestnictwu w targach  Interclean Amsterdam zespół EcoUse  przedstawi produkty z grupy Sanicus (pisuary bezwodne i higieniczne suszarki do rąk z systemami dezynfekcji NAI).  Zadebiutuje z środkiem myjąco-dezyfekującym EcoSilver bazującym na naturalnie występującym w przyrodzie srebrze cząsteczkowym. Unikalnością produktu ECOsilver jest potwierdzone aktywne działanie przez 30 dni. Produkt jest bezpieczny dla środowiska, nie utlenia powierzchni i nie wywołuje reakcji alergicznych użytkowników. Nie zawiera parabenów, chloru i alkoholu, lecz nanocząsteczki srebra koloidalnego i wodę. Ponadto zespół  EcoUse dokona przeglądu najnowszych produktów i rozwiązań w zakresie utrzymania higieny w toaletach publicznych. Uczestnictwo w sesjach tematycznych poświęconych najnowszym trendom w branży profesjonalnego sprzątania dodatkowo wzbogaci profesjonalną wiedzę .

 

Zatem czekajcie na nowinki z Amsterdamu.


Autor: ecouse