Usługi

Usługi EcoUse są propozycją pomocy w dopasowaniu i zastosowaniu najlepszych rozwiązań dla ekologicznej i higienicznej strefy sanitarnej.

 

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie w zakresie:

  1. Przeprowadzenia audytu wskazującego potencjał oszczędności wody i energii oraz przyczyny i źródła nieprzyjemnych zapachów sanitarnych,
  2. Przygotowania propozycji wyposażenia redukującego zużycie wody, papieru, energii oraz chemicznych materiałów eksploatacyjnych,
  3. Wskazania rozwiązań na problem niechcianych zapachów i zatorów w układach sanitarnych i wpustach podłogowych,
  4. Ustalenia planu montażu rozwiązań i wykonania usługi dezynfekcji nanosrebrem o dzianiu przez 30 dni
  5. Przeprowadzenia szkolenia dla personelu,
  6. Ustalenia regularnego planu serwisowego.

 

W ramach świadczonych usług oferujemy kompletny serwis, obejmujący regularną konserwację sprzętów EcoUse. Dysponujemy możliwością wymiany niemal każdego elementu konstrukcyjnego urządzeń, zapewniając ich naprawę w przypadku ewentualnej usterki lub zniszczenia.

KONTAKT

 

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami i produktami lub chcesz dowiedzieć się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie? Napisz do nas lub zostaw swoje dane kontaktowe tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 

Możemy również odwiedzić Cię w Twojej firmie, aby zaprezentować produkty EcoUse lub też możesz przetestować je samemu. Jeśli nie będziesz przekonany po okresie testowania, zapłacisz tylko za materiały użyte do instalacji i działania produktu.

 

Zadzwoń teraz: +48 604 434 038,  +48 604 052 882

 

Napisz do nas wiadomość