Serwis

Proponujemy pomoc w dopasowaniu rozwiązań do ekologicznego i higienicznego wyposażenia łazienki. W zakresie doradztwa uwzględniamy konkretne warunki lokalowe, takie jak wymiar pomieszczenia oraz rozmieszczenie armatury sanitarnej i urządzeń. Mamy na uwadze także indywidualne preferencje naszych Klientów.

W ramach świadczonych usług zapewniamy również serwis, obejmujący regularną konserwację pisuarów, dozowników mydła, suszarek do rąk i odświeżaczy powietrza. Dysponujemy możliwością wymiany niemal każdego elementu konstrukcyjnego urządzeń, zapewniając naprawę w przypadku ewentualnej usterki lub zniszczenia.

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie naszym Klientom od zaplanowania wyposażenia łazienki poprzez instalację komponentów a kończąc na utrzymaniu.

KONTAKT

 

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami i produktami lub chcesz dowiedzieć się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie? Napisz do nas lub zostaw swoje dane kontaktowe tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 

Możemy również odwiedzić Cię w Twojej firmie, aby zaprezentować produkty EcoUse lub też możesz przetestować je samemu. Jeśli nie będziesz przekonany po okresie testowania, zapłacisz tylko za materiały użyte do instalacji i działania produktu.

 

Zadzwoń teraz: +48 604 434 038,  +48 604 052 882

 

Napisz do nas wiadomość

Ecouse

Zamów darmową rozmowę


Zostaw nam numer, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe