Regularny serwis pisuarów bezwodnych

Masz pytanie? Zadzwoń.

Konserwacja i utrzymanie pisuarów bezwodnych

Zadbamy o regularną konserwację pisuarów bezwodnych i wyposażenia EcoUse. Na życzenie bez konieczności podpisywania umowy serwisowej  zapewnimy ciągłe funkcjonowanie pisuarów. Proponowany serwis co 3-6 miesięcy obejmuje eksploatacyjną wymianę zaworów, kości biologicznych z okresowym płukaniem instalacji sanitarnej. Gwarantujemy 6-miesięczne, bezzapachowe funkcjonowanie systemu bezwodnego pisuaru po każdej naszej wizycie. Na życzenie przeprowadzimy proces innowacyjnej dezynfekcji całego pomieszczenia sanitarnego nanosrebrem ECOsilver.

  1. Oszczędzacz wodę i chronisz środowisko – BRAWO
  2. Oszczędzacz czas na obsługę i szkolenie personelu
  3. Nie martwisz się o zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne i tworzenie magazynu
  4. Pozostawiasz czynności konserwacyjne wykwalifikowanemu zespołowi
  5. Zapewniasz najwyższy standard higieny i brak zapachów w strefie sanitarnej
  6. Wykonujesz tylko podstawowe czynności utrzymania pisuaru w czystości i higienie usuwając zanieczyszczenia zewnętrze z muszli pisuaru i spryskując go środkiem biologicznym PH7  (20s / pisuar dziennie)

Możesz również sam przeprowadzać czynności konserwacyjne – to proste! Zapewniamy ciągłości prawidłowego funkcjonowania urządzeń poprzez dostarczanie materiałów eksploatacyjnych oraz naszych biologicznych środków czystości.

Kliknij w poniższy film przedstawiający proces konserwacji pisuaru bezwodnego EcoUse

Serwis pisuarów, serwis pisuarów bezwodnych EcoUse

Okresowa konserwacja pisuaru bezwodnego

 

EcoUse  dostarcza niezwykłe produkty i kompletne rozwiązania

Logo

Pomożemy w wyborze produktu i wyjaśnimy płynące korzyści. Zadzwoń i dowiedz się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie?

Regularne serwisowanie

Bez obaw

Odzyskaj czas  zlecając konserwację i odpowiedzialność właśnie Nam.

Gwarancja funkcjonalności

Możemy zapewnić regularną konserwację raz na 3 lub 6 miesięcy. Bezproblemowe działanie naszych rozwiązań między wizytami serwisowymi, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i późniejszym.

Gdziekolwiek w Polsce

Nasz serwis obejmuje koszty konserwacji,  cyklicznych wymian części eksploatacyjnych i dojazdu. Skuteczne i sprawne funkcjonowanie  bez żadnych dodatkowych opłat.

Stałe wsparcie

Gwarantujemy pełne wsparcie na terenie całego kraju. Wspólnie zidentyfikujemy i pomożemy znaleźć rozwiązanie dla Ciebie.

KONTAKT

 

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami i produktami lub chcesz dowiedzieć się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie? Napisz do nas lub zostaw swoje dane kontaktowe tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 

Możemy również odwiedzić Cię w Twojej firmie, aby zaprezentować produkty EcoUse lub też możesz przetestować je samemu. Jeśli nie będziesz przekonany po okresie testowania, zapłacisz tylko za materiały użyte do instalacji i działania produktu.

 

Zadzwoń teraz: +48 604 434 038+48 604 052 882

 

Napisz do nas wiadomość