Montaż pisuarów

Masz pytanie? Zadzwoń.

Instalacja pisuaru bezwodnego bez spłuczki

Montaż pisuaru bezwodnego, bez spłuczki najlepiej przeprowadzić na nowej instalacji sanitarnej podczas projektowania budynku i pomieszczenia sanitarnego. Pozwala to na uniknięcie odkładania się twardego kamienia moczowego jaka ma miejsce w systemach wodnych. Tworzenie kamienia moczowego jest chemicznie niemożliwe bez udziału wody. Przy zastąpieniu starej instalacji, dotychczas zużywającej wodę, należy dokładnie udrożnić i oczyścić rury odpływowe, gdyż reakcja wody z moczem mogła już utworzyć zator w całym przekroju rury sanitarnej. Zwykłe chemiczne udrożnienie może być niewystarczające i może wymagać specjalistycznego procesu frezowania kamienia lub nawet wymiany całej instalacji.

Logo

Pomożemy w wyborze produktu i wyjaśnimy płynące korzyści. Zadzwoń i dowiedz się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie?

Uproszczony przebieg instalacji

Uproszczony przebieg instalacji przy zamianie systemy wodnego na bezwodny:

  1. Odcięcie dopływu wody
  2. Demontaż starego systemu pisuaru (muszla ceramiczna lub plastikowa, mechanizm spłukujący)
  3. Zabezpieczenie/zaślepienie korkiem dopływu wody
  4. Oczyszczenie ściany z pozostałości silikonu i brudu wraz z dezynfekcją otoczenia nanosrebrem ECOsillver. Bakterie żyjące w strukturze ceramiki, fug, ściankach działowych, w podłodze i otoczeniu, generują powstawanie przykrego zapachu
  5. Oczyszczenie / udrożnienie odpływu sanitarnego z kamienia moczowego do uzyskania pełnej drożności
  6. Montaż wieszaka pisuaru bezwodnego na odpowiedniej wysokości. Po znalezieniu pionu i poziomu względem odpływu sanitarnego nawiercane są 2-4 otwory w ścianie. Za pomocą kołków montażowych i śrub mocujemy wieszak pisuaru
  7. Zawieszenie pisuaru
  8. Połączenie odpływu z instalacją sanitarną. Wymagane są odpowiednie narzędzia tnące, kolanko i rura kanalizacyjna ø50
  9. Zabezpieczenie silikonem sanitarnym krawędzi pisuaru ze ścianą
  10. Zaślepienie otworu w ścianie powstałego po demontażu spłuczki tabliczką informacyjną PCV

Instrukcja instalacji

KONTAKT

 

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami i produktami lub chcesz dowiedzieć się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie? Napisz do nas lub zostaw swoje dane kontaktowe tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 

Możemy również odwiedzić Cię w Twojej firmie, aby zaprezentować produkty EcoUse lub też możesz przetestować je samemu. Jeśli nie będziesz przekonany po okresie testowania, zapłacisz tylko za materiały użyte do instalacji i działania produktu.

 

Zadzwoń teraz: +48 604 434 038+48 604 052 882

 

Napisz do nas wiadomość