O nas

Oszczędzamy zarówno środowisko, jak i Twoje pieniądze

 

Na przestrzeni wielu lat, jako zwykli użytkownicy miejsc publicznych, spotykaliśmy się z problemami występującymi w wielu toaletach. Cieknąca niepotrzebnie woda od zawsze budziła wewnętrzny sprzeciw. Zatkane odpływy, brak lub nieuzupełnione podstawowe środki higieny,  przepełnione stertą śmieci kosze, czy też nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu, powodowały wysoki dyskomfort i rodziły pytanie DLACZEGO?

  Widzieliśmy różne toalety w Polsce i za granicą. Te w których bez obaw można załatwić potrzebę najczęściej były płatne i pod stałą kontrolą personelu. Często jednak są w rozpaczliwym stanie.

Niezależnie od tego czy są nowe czy stare – postanowiliśmy pomóc to zmienić i to z korzyścią dla wszystkich.

Utworzyliśmy markę EcoUse® stawiając sobie jasny i konkretny cel:

Pomóc sprawić, aby toalety były bardziej higieniczne, ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu

 

Nasza firma w zarysie:

  • W 2016 roku poświęciliśmy czas na poszukiwanie najlepszych rozwiązań zapewniających obniżanie kosztów eksploatacji toalet.

 

  • Istotnymi kryteriami wyboru rozwiązań jest wysoka higiena produktów, niski koszt eksploatacji, pozytywny wpływ na środowisko, łatwość obsługi i brak awaryjności. Eleganckie wzornictwo, pozwalające również na skrócenie czasu potrzebnego do utrzymania czystości, stanowi uzupełnienie w podjęciu decyzji o wyborze rozwiązania.

 

  • W  2017 nawiązaliśmy kontakt i zostaliśmy partnerami firmy Sanicus® będącej liderem tego typu rozwiązań na rynkach europejskich od wielu lat.

 

  • Rozszerzyliśmy naszą działalność wprowadzając na polski rynek nowoczesne rozwiązanie pisuaru bezwodnego EcoUse P1.1, energooszczędną i wydajną suszarkę do rąk EcoUse R1.1 oraz inne rozwiązania sanitarne. Bezwodne pisuary, choć znane od wielu lat, nie są jeszcze powszechne. Wzrastająca świadomość społeczna sprawia jednak, że przedsiębiorstwa zaczynają zdawać sobie sprawę, iż mogą zaoszczędzić duże ilości wody, równocześnie pozbywając się nieprzyjemnego zapachu, który towarzyszył przy korzystaniu z innych systemów. Ulepszona technologicznie suszarka do rąk R1.1 posiada najwyższej jakości silnik cyfrowy i nowy system filtracji zapewniający wysoką higienę. Sprawność działania suszarki pozwoliła na rozszerzenie gwarancji do 5 lat i zapewnienie bezawaryjnego działania na poziomie 1-go miliona cykli suszeń – wciąż jesteśmy jedynymi, którzy oferują taką gwarancję.

 

  • Proponowanym przez Nas rozwiązaniom zaufało wiele firm w Europie. Teraz polskie przedsiębiorstwa mogą oszczędzać koszty i dbać o środowisko, przy jednoczesnym oferowaniu wyższego komfortu dla użytkowników toalet.

 

  • Rozszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne rozwiazanie i wprowadziliśmy na Polski rynek opatentowany światowy produkt OxygenPowered, jakim jest odświeżacz powietrza, który oparty jest o nowoczesną technologię generowania tlenu. To ekologiczne rozwiązanie w przeciwieństwie do standardowych odświeżaczy zawiera naturalne, pachnące olejki bez szkodliwych aerozoli i związków lotnych. W odróżnieniu do nich ELIMINUJE przykre zapachy, a nie je maskuje. Stały poziom zapachu i skuteczności działania zapewniona jest nawet przez 90 dni – powoduje to, iż urządzenie praktycznie nie wymaga obsługi.

 

  • Ekologia związana jest mocno z chemią, która może zanieczyszczać Nasze środowisko. Do utrzymania higieny, powstrzymaniu rozwoju bakterii i grzybów w miejscach niepożądanych stosujemy i dystrybuujemy środki, wyprodukowane w technologii NANO, na bazie cząsteczek dobroczynnego srebra. Wysoka skuteczność, bezpieczeństwo dla zdrowia użytkowników to dla nas również priorytet.

 

  • Jesteśmy tu dla Ciebie by pomóc zaoszczędzisz zarówno Twoje pieniądze i czas, jak również wspólnie zadbać o środowisko.

 

Oszczędności i ochrona środowiska

Ze wszystkimi naszymi rozwiązaniami myślimy nie tylko Twoich oszczędnościach, ale także o naturze i zdrowiu użytkowników. Pomagamy oszczędzać energię elektryczną i wodę pitną, a nasze środki czyszczące są przyjazne dla środowiska i łatwo biodegradowalne.

 

Kogo obsługujemy?

Zaufali nam między innymi zarządcy i właściciele obiektów takich jak: Lotniska, Placówki medyczne, Szkoły, Uczelnie Wyższe, Rządy gminy i miasta, Centra handlowe, Biurowce, Restauracje, Puby, Sklepy prywatne, Salony SPA, Klienci indywidualni, Producenci basenów

 

Poszukujemy

Partnerów do współpracy na terenie Polski. Zapraszamy do kontaktu.