Zamgławianie pomieszczeń

Masz pytanie? Zadzwoń.

Dezynfekcja powierzchni srebrem koloidalnym - zamgławianie ULV

Zamgławianie ULV, CUBE S

Istnieje wiele metod dezynfekcji powierzchni oraz wiele preparatów biobójczych na rynku. EcoUse proponuje, wykonuje i poleca dezynfekcję z wykorzystaniem ekologicznego środka jakim jest koloid srebra o neutralnym PH7 ECOsilver.  Brak niebezpiecznych związków w składzie preparatu takich jak chlor, parabeny czy alkohol, nie powoduje niszczenia i utleniania powierzchni, ale co ważniejsze jest bezpieczny dla zdrowia użytkowników.  ECOsilver działa aktywnie w czasie 30 dni, co potwierdzają najnowsze badania laboratoryjne dopuszczające do obrotu preparatu na rynku.

Dzięki zabezpieczeniu powierzchni tworzy się bariera nie do pokonania dla mikroorganizmów, takich jak: bakterie, grzyby, wirusy oraz ich form przetrwalnikowych,  co dodatkowo skutkuje usunięciem przykrych zapachów w strefach sanitarnych, zapleczach kuchennych, układach wentylacji i klimatyzacji. Tam gdzie jest problem lub istnieje zagrożenie mikrobiologiczne ECOsilver wykazuję swą skuteczność.

Dezynfekcja powierzchni nanosrebrem ECOsilver utrzymuje aktywny efekt ochronny nawet w tygodniach. Specjalne urządzenia do zamgławiania rozpylają środek w postaci mgły,  która unosząc się dociera w najskrytsze zakamarki. Taka technika pozwala oszczędzać czas i zwiększa dokładność.

Logo

Pomożemy w wyborze produktu i wyjaśnimy płynące korzyści. Zadzwoń i dowiedz się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie?