Ekologiczna dezynfekcja i nanosrebro

Pomieszczenia, które na co dzień użytkuje wiele osób, są skupiskiem bakterii, wirusów i innych patogenów. Aby skutecznie sobie z nimi radzić i stworzyć przyjazną dla zdrowia przestrzeń, warto zdecydować się na skorzystanie z nowoczesnych osiągnięć technologicznych. Ekologiczna dezynfekcja nanosrebrem daje znacznie lepsze efekty od tradycyjnie używanych środków czystości na bazie alkoholu. Do zabezpieczenia biur czy obiektów użyteczności publicznej o dużej powierzchni polecamy nasz wydajny produkt do mycia, który ma właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i grzybobójcze.

Ekologiczna dezynfekcja – wyjątkowe działanie nanosrebra

Skuteczne działanie nanosrebra potwierdzają badania i testy naukowców. Bardzo istotnym aspektem jest również wyjątkowo długi czas utrzymywania się efektów dezynfekcji. Preparaty na bazie wysokoprocentowego alkoholu gwarantują odkażenie powierzchni na zaledwie kilka minut. Po każdorazowym użyciu pojawia się zatem konieczność ponownego czyszczenia przycisków, klamek oraz wszelkich innych elementów dotykowych. W przypadku dużych pomieszczeń jest to bardzo wymagające zadanie. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi nasz ekologiczny środek do czyszczenia. Nanosrebro, na którym oparty jest skład produktu, zapewnia znacznie dłuższe działanie, a co za tym idzie brak konieczności wielokrotnego odkażania tych samych powierzchni.

Ekologiczna dezynfekcja– skład przyjazny skórze

Osoby, które walczą z wirusami i bakteriami przy pomocy standardowych środków na bazie alkoholu, już po kilku kontaktach tego typu preparatów ze skórą mogą obserwować negatywne skutki. Przesuszenie prowadzące do pękania oraz często przytrafiające się zmiany alergiczne – to wszystko można zaobserwować już na pierwszy rzut oka. Specyfiki z alkoholem bywają jednak również szkodliwe dla wielu innych czynności życiowych. Nie można zapomnieć, że korzystanie z nich wiąże się z koniecznością wdychania często szkodliwych dla zdrowia oparów. Problem ten nie dotyczy naszych produktów z nanosrebrem, które są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Nawet wielokrotnie odkażana nimi skóra nie będzie wysuszona. Ponadto, składniki naszego ekologiczne środka do dezynfekcji są przyjazne dla alergików.