Higieniczna suszarka łazienkowa do suszenia rąk R1.1.

Szczególnie doskonale sprawdzają się one w miejscach, gdzie jest bardzo dużo ludzi. W łazienkach galerii handlowych, na dworcach, stacjach paliw, restauracjach, hotelach czy jeszcze w innych miejscach użyteczności publicznej – suszarka łazienkowa do rąk R1.1. pozwala na higieniczne pozbycie się resztek wody z powierzchni skóry bez konieczności dotykania ręczników czy dyspozytorów na nie. Dzięki silnemu podmuchowi powietrza możliwe jest pozbycie się resztek wilgoci w bardzo szybki sposób. Jest to również rozwiązanie higieniczne, pozwalające na ograniczenie kontaktu z urządzeniami, których dotykali również inni, nieznajomi ludzie.

Suszarka łazienkowa do rąk R1.1. – higieniczne rozwiązanie

Chociaż silny podmuch powietrza pozwala na ograniczenie dotykania różnych powierzchni, to jednak również może nieść chorobotwórcze drobnoustroje. Dlatego też sprzedawana między innymi w naszym sklepie suszarka łazienkowa do rąk R1.1. wyposażona jest w specjalny filtr HEPA, którego zadaniem jest oczyszczanie wyrzucanego z dysz powietrza. Zaawansowane technologicznie powłoki suszarki działają antybakteryjnie i antygrzybicznie. Dzięki temu można mieć pewność, że decydując się na zaimplementowanie tych urządzeń w łazienkach instytucji użyteczności publicznej – oferuje się użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Rozwiązania pewne i solidne

Zastosowana w budowie suszarek łazienkowych do rak R1.1. technologia, a także solidne materiały sprawiają, że urządzenie to jest praktycznie bezawaryjne! To z kolei przekłada się na duże oszczędności dla instytucji zajmującej się konserwacją pomieszczeń i sprzętów w danym budynku, z którego korzysta dużo osób. Niezwykle ważne jest, aby sprzęt, który znajdował się w takiej łazience nie psuł się, tak aby  przychodzący, na przykład do galerii handlowej klienci, mogli poczuć się komfortowo.

Umiejscowienie suszarki do rąk R1.1.

Urządzenie powinno znajdować w pobliżu umywalki do mycia rąk, na takiej wysokości, aby każdy, bez względu na wzrost, mógł z niego komfortowo korzystać. Dlatego też montuje się je na wysokości pasa biorąc za przykład człowieka o przeciętnym wzroście, to pozwala na skorzystanie z suszarki przez osoby, na przykład w różnym wieku.

Higieniczne suszenie rąk


Autor: Wojciech Smolarek