Nanotechnologia dla domu – nanosrebro

Rozwój technologii ma wpływ na coraz więcej sfer codziennego życia. Nanotechnologia dla domu to idealny przykład na to, że procesy, do tej pory wykorzystywane przede wszystkim w medycynie i przemyśle, mogą sprawdzić się również w zupełnie innych obszarach.

Wszechstronność jest jedną z głównych zalet proponowanego przez nas środka myjąco-dezynfekującego z nanosrebrem. ECO Silver to produkt m.in. do domowego użytku, który można stosować do różnego typu powierzchni bez ryzyka uszkodzenia. Co ważne, środek skutecznie zwalcza bakterie, wirusy oraz grzyby. Cząsteczki srebra zapewniają ochronę powierzchni nawet do 6 miesięcy. Jest to zdecydowanie dłuższy czas działania niż w przypadku standardowych preparatów na bazie alkoholu lub chloru. Klamki, poręcze czy przyciski w domu, firmie lub miejscu publicznym zdezynfekowane ECOsilver nie wymagają czyszczenia po każdym dotknięciu – dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy.

Nanosrebro dla domu – bezpieczne dla zdrowia sposoby na utrzymanie czystości

ECO Silver to środek bezpieczny nie tylko dla powierzchni, ale przede wszystkim dla samych użytkowników. Neutralne pH produktu nie powoduje podrażnienia skóry ani błon śluzowych. W przeciwieństwie do preparatów na bazie alkoholu lub chloru środek z nanosrebrem nie wydziela drażniących zapachów czy oparów, które mogą powodować m.in. zaczerwienienie oczu lub różnego rodzaju podrażnienia skóry. Standardowo tego typu środki używane są w medycynie, przemyśle spożywczym, czy chociażby do dezynfekcji wody w basenach. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie maksymalnej czystości bez ryzyka negatywnego wpływu na zdrowie, nanotechnologia zdaje egzamin. ECO Silver to produkt, który przeznaczony jest do stosowania również w domu. Można nim skutecznie pozbywać się patogenów, lubiących gromadzić się na glazurze w łazience. Jednak to nie jedyne zastosowanie proponowanego przez nas środka – preparat idealnie nadaje się również do odkażania i mycia m.in. sprzętów AGD, ekranów dotykowych czy nawet tkanin.

Nanosrebro cząsteczkowe z certyfikatem

Preparat powstaje podczas szczególnie wymagającego i najbardziej zaawansowanego technologicznie procesu laboratoryjno-produkcyjnego uzyskując unikatowe właściwości i szczególną skuteczność. Działa skutecznie i natychmiastowo na 650 rodzajów patogenów takich jak Escherichia coli, Salmonella enterica, Gronkowiec (Staphylococcus aureus), Pseudomonas aeruginosa, Candida albicans, Aspergillus brasiliensis oraz ich form przetrwalnikowych. Spełnia najnowszą normę EN 13697+A1:2019.

Zezwolenie Ministerstwa Zdrowia № 3159-1/28.05.2021 r.

ZAKRES ZASTOSOWANIA:

Dezynfekcja powierzchni, mebli i sprzętu włącznie z takimi, które mają kontakt z żywnością w obiektach użyteczności publicznej, placówkach zdrowia i medycznych, obiektach przemysłowych i zakładach produkcyjnych, przetwórstwa, dystrybucji i handlu żywnością. Środek ma aktywność resztkową w ramach jednego miesiąca po nałożeniu na powierzchnie.

Nie zawiera dodatkowych związków szkodliwych dla zdrowia domowników. Nie niszczy powierzchni na które został naniesiony.  Potwierdzone laboratoryjnie działania przez 30 dni.

CZYTAJ WIĘCEJ / KUP W SKLEPIE


Autor: Wojciech Smolarek