Oczyszczacz powietrza ELIXAIR E400

 

Odetchnąć pełną piersią może każdy, ale o wiele lepiej się to robi mając do dyspozycji czyste, niezanieczyszczone powietrze. Jest to niezwykle istotne w placówkach medycznych, takich jak szpitale, gdzie nierzadko łatwiej trafić na patogeny i drobnoustroje chorobotwórcze. Aby móc cieszyć się jego krystaliczną jakością stosuje się oczyszczacze powietrza, które usuwają wszystkie toksyczne nano-cząsteczki. Szczególnie polecamy zaopatrzyć się w ten, który oferujemy w naszym asortymencie – oczyszczacz powietrza ELIXAIR E400.

Technologia oferowana przez Eco Use

Oczyszczacz powietrzaWiększość podobnych urządzeń opartych jest na technologii Hepa, które jedynie zatrzymują drobnoustroje, nie zabijają ich. W oczyszczaczu powietrza ELIXAIR E400 został zaimplementowany kolektor elektrostatyczny, który nie tylko zatrzymuje toksyczne nano-cząsteczki, ale całkowicie je eliminuje. Sprawia to, że jest on skuteczniejszy od pozostałych urządzeń o niemalże 80%! Ponadto sprzęt ten charakteryzuje się komfortową i łatwą obsługą.

W jaki sposób działa oczyszczacz powietrza ELIXAIR E400?

Oferowany przez nas sprzęt nie potrzebuje mechanicznych filtrów to działania, co za tym idzie – nie trzeba ich wymieniać czy oczyszczać. Jedyne co może okazać się konieczne to od czasu do czasu przemycie kolektora elektrostatycznego za pomocą wody i ponowne zamontowanie go w urządzeniu. Oczyszczacz powietrza ELIXAIR E400 najpierw jonizuje powietrze, a następnie naładowane cząsteczki przyciąga do siebie, tak aby pozbyć się drobnoustrojów i innego rodzaju zanieczyszczeń.

Rodzaje zanieczyszczeń likwidowane przez ELIXAIR E400

Podczas gdy technologia Hepa wychwytuje jedynie większe cząsteczki, to urządzenie proponowane przez ECO USE skutecznie oczyszcza powietrze z takich zanieczyszczeń, jak smog, pyłki, wirusy, grzyby, pleśnie. Wzrost jakości wdychanego powietrza może być już odczuwalny po ledwie 30 minutach działania urządzenia. Jednoznacznie świadczy to o jego wysokim poziomie wydajności. Dzięki ELIXAIR E400 łatwiej tez wziąć głęboki oddech.


Autor: Wojciech Smolarek