Referencje

O wysokiej jakości naszej oferty świadczą pozytywne referencje, które uzyskaliśmy z partnerami naszej grupy od naszych Klientów z całej Europy. Zaadaptowaliśmy nasze rozwiązania do wyposażenia łazienek w zakładach pracy oraz miejscach publicznych, w tym punktach gastronomicznych, w Polsce i za granicą. Wśród naszych Klientów znalazły się powszechnie znane i rozpoznawalne marki.

Przy każdym projekcie zaproponowaliśmy naszym partnerom rozwiązanie pisuaru bezwodnego obniżającego koszty eksploatacji i usuwającego problemy zapachowe, w tym odkładanie się osadów kamienia. Suszarki kieszeniowe oszczędzają energię przy zachowaniu higieny i jednoczesnej trosce o ochronę środowiska. Urządzenia na wyposażenie łazienki, odpowiadają konkretnym warunkom lokalowym, a jednocześnie podnoszą ich standard.

Nasza oferta pozwala zaaranżować toalety pracownicze oraz publiczne w sposób ekologiczny, a jednocześnie podnoszący poziom higieny. Udzielana wieloletnia gwarancja zapewnia pewną redukcję kosztów eksploatacji.

 

                  

                     

                       

 

i wiele innych…

 

Sprawdź CASE STUDY: