Udany występ EcoUse na Targach EuroGastro i WorldHotel

Udany występ EcoUse

Udział w targach branżowych to niezwykle ważny element działań EcoUse, jako marki oferującej nowoczesne rozwiązania sanitarne i higieniczne dla branży hotelarsko-gastronomicznej, toalet publicznych, itp.  Dlatego nie mogło nas zabraknąć na odbywających się 1-3 września targach.

24. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 13. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel to imprezy, które już po raz drugi połączono w jedno wielkie wydarzenie, na którym cała branża hotelarska i gastronomiczna mogą pochwalić się swoją kompleksową ofertą. Nasz zespół wyniósł z nich jednak o wiele więcej niż wiele przemiłych wrażeń i nowych znajomości branżowych, bowiem otrzymaliśmy również niezwykle cenne dla nas wyróżnienie!

Kilka słów o Targach

ECOUSE FILM Z TARGÓW EUROGASTRO WORLDHOTEL

EuroGastro należy do największych wydarzeń targowych w naszym kraju. Organizowane dla sektora HoReCa posiada ponad dwudziestoletnią tradycję, a tym razem po raz kolejny połączono je z targami WorldHotel. Imprezy te to dla EcoUse niezwykły prestiż i niezwykła możliwość przestawienia się szerokiemu gronu branży gastronomiczne i hotelarskiej, która stawia na jakość, nowoczesne rozwiązania, ekologię, ale i niezwykłe tradycje. WorldHotel jako wysoko wyspecjalizowana impreza to wspaniała okazja do zapoznania się z pełnym wachlarzem nowości, innowacji i atrakcyjnych ofert, wśród których swoje produkty przedstawiają zarówno liderzy na rynku, jak i również wkraczające do wielkiego świata HoReCa przedsiębiorcy.

Wśród wystawców biorących udział w Targach nie zabrakło zatem wielu ciekawych propozycji ze świata mebli i oświetlenia hotelowego, elementów wystroju wnętrz, tekstyliów, sprzętu i rozwiązań telekomunikacyjnych, świata gastronomi, wyposażenia kuchennego, systemów komputerowych, jak również propozycji z naszej działki, czyli środków czyszczących, nowoczesnych urządzeń sanitarnych, rozwiązań i środków poprawiających higienę w ekologiczny sposób, minimalizujących koszty eksploatacji, redukujących emisję CO2, a co za tym idzie dbającym o zdrowe środowisko i zdrowe społeczeństwo.

Wrześniowa impreza stała się zatem niebywałą okazją do przedstawienia zarówno naszych flagowych, jak i najnowszych propozycji szerokiej gamie odbiorców, w tym właścicielom obiektów hotelarsko-gastronomicznych, centrów konferencyjnych, ośrodków SPA & Wellness, inwestorów bazy noclegowej, przedstawicielom izb i stowarzyszeń branżowych oraz wielu innym wyjątkowym gościom targów branżowych.

Marka EcoUse – laureatem wyróżnienia Innowacja Targów!

Możliwość wzięcia udziału w tak niesamowitych targach to dla nas wielki zaszczyt, ale i wielkie, pozytywne zaskoczenie. Nasza marka EcoUse otrzymała bowiem wyróżnienie INNOWACJA TARGÓW za nasz nowoczesny Pisuar bezwodny P1.1 w kategorii sprzętu i wyposażenia HoReCa. Jesteśmy z tej nagrody niezwykle dumni, gdyż poprzez nasze produkty pragniemy wnosić do branży świeże i nowoczesne rozwiązania na najwyższym poziomie w trosce o środowisko, użytkowników oraz co ważne w trosce o zmniejszenie kosztów cennych zasobów wody i energii elektrycznej. Efekt takich działań pozwala minimalizować koszty przedsiębiorców i jest traktowany jako pewna inwestycja ze zwrotem. To dla nas ogromna radość, że na tak ważnej dla sektora hotelarsko-gastronomicznego imprezie zostaliśmy zauważeni. Jest to również motywacja do dalszej pracy i wyróżnienie, które sprawia, że ciężka praca, zaangażowanie całego zespołu oraz wysiłek wkładany w projekty i ich realizację zostały docenione.


Autor: Paweł Szostok