Regularny serwis

Pozostaw nam odpowiedzialność

Zadbamy o regularną konserwację pisuarów, suszarek do rąk, dozowników mydła i odświeżaczy powietrza. To my pomyślimy o wymianie zaworów w pisuarach, uzupełnieniu mydła lub zapachów i innych działaniach konserwacyjnych. Gwarantujemy 6-miesięczne bezproblemowe funkcjonowanie sprzętu  po każdej naszej wizycie.

Zapewniamy ciągłości prawidłowego funkcjonowania urządzeń poprzez dostarczanie materiałów eksploatacyjnych oraz naszych środków czystości.

 

EcoUse  dostarcza niezwykłe produkty i kompletne rozwiązania

Rozwiązanie problemów sanitarnych obejmuje wszystkie aspekty realizacji projektu PLANOWANIE, INSTALACJĘ oraz późniejsze UTRZYMANIE.

  1. Na początku przeprowadzamy rozpoznanie obecnej sytuacji na miejscu
  2. Przeprowadzamy prezentację rozwiązań
  3. Pokazujemy wstępne kalkulacje oszczędności i korzyści
  4. Przygotowujemy ofertę pod kontem indywidualnej inwestycji
  5. Przeprowadzamy pierwszą instalację testową  na życzenie klienta
  6. Uczestniczymy w procesie docelowego pełnego montażu
  7. Wspólnie planujemy proces konserwacji
  8. Zapewniamy szkolenie personelu
  9. Dajemy reaktywne wsparcie.
Logo

Pomożemy w wyborze produktu i wyjaśnimy płynące korzyści. Zadzwoń i dowiedz się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie?

Regularne serwisowanie

Bez obaw

Możesz uwolnić swój umysł od problemów związanych z utrzymaniem i konserwacją sprzętu sanitarnego z naszą umową serwisową. Odzyskaj czas  zlecając konserwację i odpowiedzialność właśnie Nam.

Gwarancja funkcjonalności

Możemy zapewnić regularną konserwację raz na 3 lub 6 miesięcy. bezproblemowe działanie naszych rozwiązań między wizytami serwisowymi, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i późniejszym.

Gdziekolwiek w Polsce

Przyjedziemy do Twojej firmy, gdziekolwiek się znajduje. Nasza umowa serwisowa obejmuje koszty konserwacji,  cyklicznych wymian części eksploatacyjnych i dojazdu. Pewne i sprawne funkcjonowanie  bez żadnych dodatkowych opłat.

Stałe wsparcie

Na co dzień gwarantujemy pełne wsparcie na terenie całego kraju. Zapewniamy wspólne rozwiązywanie problemów i realizację większych projektów we współpracy z naszymi partnerami na terenie Europy.

KONTAKT

 

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami i produktami lub chcesz dowiedzieć się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie? Napisz do nas lub zostaw swoje dane kontaktowe tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 

Możemy również odwiedzić Cię w Twojej firmie, aby zaprezentować produkty EcoUse lub też możesz przetestować je samemu. Jeśli nie będziesz przekonany po okresie testowania, zapłacisz tylko za materiały użyte do instalacji i działania produktu.

 

Zadzwoń teraz: +48 604 434 038+48 604 052 882

 

Napisz do nas wiadomość