Współpraca z nami

Chętnie podejmujemy się współpracy z firmami budowlanymi oraz przedstawicielami handlowymi. Jeżeli działają Państwo w branży budowlanej i poszukują dodatkowej formy zarobku, to zachęcamy do zostania naszym przedstawicielem.

Proponujemy rozwiązania ekologiczne, wspierające utrzymanie jak najwyższego poziomu higieny w toaletach użytkowanych przez dużą liczbę osób, np. w miejscach użyteczności publicznej, zakładach pracy, hotelach, lokalach gastronomicznych.

W celu nawiązania z nami współpracy wystarczy skontaktować się z nami poprzez specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie w zakładce „Kontakt”. Nawiązujemy relacje biznesowe z kontrahentami z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Opola, Wrocławia i Katowic.

KONTAKT

 

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami i produktami lub chcesz dowiedzieć się, co możemy zaoferować specjalnie dla Ciebie? Napisz do nas lub zostaw swoje dane kontaktowe tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 

Możemy również odwiedzić Cię w Twojej firmie, aby zaprezentować produkty EcoUse lub też możesz przetestować je samemu. Jeśli nie będziesz przekonany po okresie testowania, zapłacisz tylko za materiały użyte do instalacji i działania produktu.

 

Zadzwoń teraz: +48 604 434 038,  +48 604 052 882

 

Napisz do nas wiadomość