Pisuar bezwodny bez zapachu – co to jest i zasada działania?

Pisuar bezwodny bez zapachu – jak to możliwe?

Chcąc zapewnić wyższy standard higieny w toalecie publicznej, warto wyposażyć ją w sprzęt, który spełnia swoją funkcję nawet przy intensywnej eksploatacji. Pisuar bezwodny to ciekawa propozycja dla zwolenników innowacyjnych rozwiązań, które równocześnie zwiększają komfort użytkowania oraz zapewniają oszczędność kosztów. Tego typu produkty są przyjazne dla środowiska, ponieważ, mocz do opływu odprowadza biologiczna, bezpieczna i biodegradowalna substancja – stosowane do tej pory środki chemiczne stają się zbędne.

Pisuar bez zapachu, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wydostał się ze strefy marzeń i stał się rzeczywistością. Odpowiednio dobrane substancje, zawierające przyjazne bakterie, blokują nieprzyjemne zapachy. Ponadto specjalistyczny kształt sprawia, że mocz idealnie spływa po ściankach urządzenia – kropelki nie rozbryzgują się po podłodze, co ułatwia utrzymanie porządku. Konserwacja, dzięki właściwościom ceramiki sanitarnej oraz braku mikroporów, również nie jest czasochłonna. Urządzenie pozbawione jest zakamarków, w których mógłby gromadzić się brud osady kamienia i bakterii.

Wyeliminowanie z procesu wody sprawia, że użytkownicy nie muszą walczyć z kamieniem moczowym. Specjalistyczny, jednokierunkowy zawór zainstalowany w urządzeniu ponadto niweluje ryzyko zapchania i stanowi barierę zapachową dla odpływu sanitarnego. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ, JAK OSZCZĘDZAĆ WODĘ, BEZ TWORZENIA PROBLEMU ZAPACHU I KAMIENIA MOCZOWEGO?

 

 

Pokrewne artykuły blogowe

 

 

 


Autor: Wojciech Smolarek